Czy wiecie wszystko o marce Old Navy?

Old Navy

Czy wiecie wszystko o marce Old Navy? A to że jest częścią marki GAP? Kto był, w Stanach ten z pewnością je spotkał. Rzeczy tych marek mają przystępną cenę, są bardzo dobrze wykonane i mają  casualowy styl. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszam do lektury poniżej.

Spis treści

  Historia

  Old Navy to amerykańska marka odzieżowa, która została założona w 1994 roku przez Doris i Donalda Fishera, którzy również są twórcami Gap Inc. Pierwotnie miała służyć jako marka oferująca odzież w stylu wojskowym. Jednak szybko marka rozwinęła swoją ofertę dla każdego i oferuje szeroki wybór ubrań i dodatków w różnych stylach i trendach.

  Asortyment

  Old Navy oferuje odzież i akcesoria dla kobiet, mężczyzn, dzieci i niemowląt. Ich asortyment obejmuje ubrania casualowe, sportowe, na plażę, a także ubrania na specjalne okazje, jak np. sukienki i garnitury. Marka stawia na dostępność dla szerokiej grupy klientów. Bardzo często oferuje promocje, rabaty i wyprzedaże.

  Zasięg marki

  Old Navy ma szeroki zasięg zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Posiada sklepy stacjonarne w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Meksyku i kilku innych krajach. Oprócz tego marka prowadzi sprzedaż online, co umożliwia zakupy z dowolnego miejsca na świecie, zwiększając tym samym swoją globalną obecność.

  W Polsce ciężko dostać produkty tej marki w sklepach stacjonarnych. Na internecie można je złapać na jednym z popularnych portali sprzedażowych. Najwięcej ofert spotykamy głównie w formie secondhand.

  Odzież marki Old Navy czy GAP jest bardzo popularna dla dzieciaków. Jestem pewny, że na placach zabaw czy w przedszkolach zawsze znajdzie się dziecko w bluzie z logiem tych marek.

  Działania społeczne i ekologiczne

  Podobnie jak wiele innych firm odzieżowych, Old Navy dąży do podejmowania działań prospołecznych i proekologicznych. W przeszłości angażowała się w różne inicjatywy na rzecz ochrony środowiska, takie jak zrównoważone praktyki produkcyjne i recykling materiałów. Ponadto marka podejmuje działania na rzecz społeczności, wspierając organizacje charytatywne i inicjatywy mające na celu pomaganie potrzebującym.

  Ciekawostki

  Jednym z najbardziej rozpoznawalnych produktów marki są klapki japonki. – co jest dla mnie sporym zaskoczeniem.

  Co roku Old Navy wydaje kolekcję z flagą amerykańską (możecie to sprawdzić na przykładzie naszej oferty).

  Reklamują się często w stylu retro lat 1940 1960. W reklamach widać całe rodziny ubrane w Old Navy oraz uwaga!

  Pies “Magic” – (mieszanka teriera ocalonego z ulic San Jose w Kalifornii).  Magic jest nieoficjalną maskotką marki. 

  Największy sklep Old Navy znajduje się w Chicago w Illinois, w którym byłem i miałem przyjemność robić zakupy.

  Sprawdź najnowsze oferowane produkty Old Navy

  10%

  rabatu, dla ciebie ????

  Zapisz się do newslettera aby otrzymać ekskluzywną zniżkę. Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi produktami, promocjami i wpisami na blogu!

  Zgoda *

  Nie spamujemy! Przeczytaj naszą politykę prywatności aby poznać szczegóły.
  * - pola wymagane

  UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ

  Jedna odpowiedź do “Czy wiecie wszystko o marce Old Navy?

  Dodaj komentarz