Wysyłka i zwroty

Wysyłka

Wysyłki towaru z naszego sklepu realizowana jest za pośrednictwem paczkomatów.

InPost paczkomaty 24/7 – 10 zł (do 25 kg)

Nadanie

Paczki nadawane są najpóźniej następnego dnia po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

Czas dostawy

Standardowo przesyłki trafiają na miejsce docelowe następnego dnia po nadaniu. Jednak data otrzymania paczki zależy od firmy kurierskiej, dlatego ten czas może się wydłużyć.

Godziny dostarczania przesyłki

Kurierzy  dostarczają przesyłki w dni robocze, najczęściej w godzinach 8.00 – 18.00. Wszystko zależy od miejsca dostawy, warunków pogodowych oraz samego spedytora.

Uwaga! Prosimy o sprawdzenie samej przesyłki przy odbiorze. W razie uszkodzenia podczas transportu prosimy opisać rodzaj uszkodzenia przesyłki i przesłać do nas z ewentualnym zdjęciem uszkodzenia, na e-mail: sklep@p2r.pl.


Zwroty

Ze względu na sprzedaż towarów używanych nie ma możliwości zwrotu zakupionych produktów. Każda rzecz jest dokładnie opisana, łącznie z jej ewentualnymi wadami, dlatego zachęcamy do zapoznania się z opisem danego produktu. Jeżeli nastąpią jakieś sytuacje nadzwyczajne oczywiście jesteśmy w stanie dojść do porozumienia. W takich przypadkach zapraszamy do kontaktu mailowego: sklep@p2r.pl.

10%

rabatu, dla ciebie ????

Zapisz się do newslettera aby otrzymać ekskluzywną zniżkę. Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi produktami, promocjami i wpisami na blogu!

Zgoda *

Nie spamujemy! Przeczytaj naszą politykę prywatności aby poznać szczegóły.
* - pola wymagane